Trailing Stop نحوه استفاده از دستور

Trailing Stop نحوه استفاده از دستور


مرحله اول:
ابتدا می بایست برای معامله  خود حد ضرر اولیه را تعیین نمایید.

مرحله دوم:
مانند شکل زیر برروی معامله مورد نظر خود که می خواهید از” Trailing Stop”  در آن استفاده نمایید کلیک راست کنید سپس از منوی "Trailing Stop" وارد قسمت "Custom" شوید.

استفاده از دستور تریلینگ استاپ

مرحله سوم:
با ورود به قسمت  “Custom” همانند شکل زیر می توانید عدد مورد نظر خود جهت استفاده از Trailing Stop  را تعیین نمایید.

نحوه فعال کردن تریلینگ استاپ


نکته:
1-این عدد نماینگر عددی است که شما می خواهید در آن ، حد ضرر (ُSTOP LOSS) خود را تعییر دهید و از آنجا به بعد حد ضرر شما قیمت بازار را دنبال کند.
به عنوان مثال: اگر شما در قسمت "Custom" عدد 50 را برای Trailing Stop قرار دهید به این معنا می باشد، زمانی که معامله شما به 50 واحد مثبت (50 واحد در سود می رود) در این زمان متاتریدر شما به صورت خودکار حد ضرر شما را در قیمت ورود به معامله قرار می دهد و با فاصله 50 واحد قیمت بازار را دنبال می کند، در این صورت اگر معامله شما به عدد 100 واحد در سود برسد طبیعتا حد ضرر شما توسط متاتریدر در 50 واحد سود قرار خواهد گرفت.در این حالت اگر بازار برگردد بدترین اتفاق برای معامله شما این خواهد بود که در 50 واحد سود از معامله خارج خواهید شد.
2- دستور "Trailing Stop" برروی متاتریدر شما قرار می گیرد نه برروی کارگزار(بروکر)، بنابر این برای فعال نگه داشتن دستور “Trailing Stop” لازم است که متاتریدر شما در خلال معامله روشن بماند.
3- توجه داشته باشید، تا زمانی که به میزان مشخص شده در قسمت "Custom" معاملعه شما در سود نرود دستور Trailing Stop  فعال نخواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای تمامی معامله گران در بازار فارکس.
نوشته شده در بخش آموزش فارکس FxErvin


Back to List